Zapytanie ofertowe na: Renowację parkietu dębowego, wykonanie nowej podłogi oraz trzykrotne lakierowanie podłóg na salach gimnastycznych w szkołach podstawowych gm. Sępólno Krajeńskie.

Gmina Sępólno Krajeńskie reprezentowana przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim oraz Szkołę Podstawową w Lutowie gmina Sępólno Krajeński, zaprasza do złożenia ofert na:
  • Część 1. Renowację parkietu dębowego oraz trzykrotne lakierowanie podłogi lakierem z atestem sportowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim.
  • Część 2. Wykonanie nowej podłogi drewnianej oraz trzykrotne lakierowanie podłogi lakierem z atestem sportowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Lutowie gmina Sępólno Krajeńskie.

Odpowiedzi na zapytania Wykonawców
Odpowiedzi na zapytania (2438kB) pdf

W związku z odpowiedziami na zapytania Wykonawców zmieniono załącznik nr 3 i nr 4 do zapytania ofertowego w części 1 pkt 2 (oba załączniki)
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 3 (17kB) word
kosztorys ofertowy załącznik nr 4 (18kB) wordW związku z powyższym Zamawiający przesunął termin składania ofert do dnia 28.05.2019r.

Odpowiedzi na zapytania Wykonawców
odpowiedzi na zapytania (2) (337kB) pdf

Zamawiający informuje również o możliwości składania ofert częściowych.

Informacja do zapytania ofertowego na część 1 Renowacja parkietu dębowego oraz trzykrotne lakierowanie podłogi lakierem z atestem sportowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim

informacja dotycząca części 1 zapytania ofertowego (237kB) pdf

Odpowiedzi na zapytania Wykonawców
odpowiedzi na zapytania (3) (221kB) pdf

Wyniki postępowania dla zapytania ofertowego pn.:  „Renowacja parkietu dębowego, wykonanie nowej podłogi oraz trzykrotne lakierowanie podłóg na salach gimnastycznych w szkołach podstawowych gm. Sępólno Krajeńskie.”
wyniki postępowania (607kB) pdf

metryczka


Wytworzył: Marcin Koniszewski (16 maja 2019)
Opublikował: Marcin Koniszewski (16 maja 2019, 12:53:43)

Ostatnia zmiana: Marcin Koniszewski (5 czerwca 2019, 13:19:56)
Zmieniono: wyniki postępowania

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 328