Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zawiadomienie o sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim w dniu 25 października 2023r.

Dzień sesji:
25-10-2023
Godzina:
10:00

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

„Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 25 października 2023r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Tematem sesji będzie:
1.    Sprawozdanie z działalności Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
2.    Sprawozdanie z działalności Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.
3.    Informacja w sprawie podmiotów, w których jest wykonywana kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna.
4.    Ocena aktualności studium i planów miejscowych.
5.    Informacja na temat analizy oświadczeń majątkowych.
6.    Uchwały wg potrzeb.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.  

                                    
                                                                                                                      Przewodniczący Rady Miejskiej
                                                                                                                         inż. Franciszek Lesinski” 

 

Transmisja on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie https://bip.gmina-sepolno.pl/162/140/transmisja-z-sesji-rady-miejskiej-nagrania-archiwalne.html   pobierz
Na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie https://www.gmina-sepolno.pl/strona-3440-transmisja_z_sesji_rady_miejskiej.html pobierz    

 
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dot. nagrywania oraz transmisji obrad Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Klauzula.docx (18,01KB)
 

PDF10a uchwała Nr LXI 2023 zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sępólno Krajenskie.pdf (9,54MB)
PDF10b uchwała Nr LXI 2023 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Sępólno Krajeńskie na 2023 rok.pdf (940,00KB)
PDF10c uchwała Nr LXI 2023 w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla strażaków ratowników i kandydatów na strażaków ratowników OSP.pdf (316,49KB)
PDF10d uchwała Nr LXI 2023 w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Sępólno Krajeńskie z organizacjami pozarządowymi ...pdf (465,32KB)
PDF10e uchwała Nr LXI 2023 w sprawie udzielenia dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Wałdowie W.pdf (404,08KB)
PDF10f uchwała Nr LXI 2023 w sprawie udzielenia dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Wałdowie Wł.pdf (404,76KB)
PDF10g uchwała Nr LXI 2023 w sprawie aktualności studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.pdf (1,90MB)
PDF10h uchwała Nr LXI 2023 w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Kamila Baczyńskiego w Sępólnie Krajeńskim.pdf (2,53MB)
PDF10i uchwała Nr LXI 2023 w sprawie nadania nazwy ulicy w Sępólnie Krajeńskim.pdf (1,25MB)

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego