Ogłoszenie o konsultacjach społecznych w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej ,,Centra opiekuńczo - mieszkalne”

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego ogłasza konsultacje społeczne dotyczące utworzenia na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie w 2021 roku Centrum opiekuńczo – mieszkalnego w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej ,,Centra opiekuńczo - mieszkalne”.

Konsultacje mają na celu poznanie opinii i rozeznanie potrzeb mieszkańców w zakresie utworzenia Centrum opiekuńczo – mieszkalnego.
 
Konsultacje społeczne obejmą obszar całej Gminy Sępólno Krajeńskie. Udział w konsultacjach społecznych mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie.
 
Konsultacje przeprowadzane będą w okresie od 10 do 22 czerwca 2021 roku. Formularze zgłaszania uwag oraz ankieta będą dostępne:
  • na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie, www.gmina-sepolno.pl
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie, www.bip.gmina-sepolno.pl
  • na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim www.ops-sepolno.pl

 
Przyjętymi formami konsultacji społecznych będzie zbieranie opinii i uwag w następujący sposób:
  • w formie elektronicznej (za pomocą edytowalnego formularza lub ankiety) za pośrednictwem poczty e-mail na adres: ops@ops-sepolno.pl (tytuł e-mail OPS - konsultacje),
  • w formie pisemnej poczta tradycyjną na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie, o zachowaniu terminu zgłoszenia opinii i uwag decyduje data wpływu dokumentu do Ośrodka Pomocy Społecznej.


 
Wyniki konsultacji zostaną udostępnione na stronie Gminy Sępólno Krajeńskie i w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie, stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim.
 

metryczka


Wytworzył: Aleksandra Pacholczyk (10 czerwca 2021)
Opublikował: Dawid Zabrocki (10 czerwca 2021, 09:24:01)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 298